/ درباره انجمن / نشریات

نشریات

Technical Reports

از سال 1885، PIANC طبق یک رسم دیرینه از بهترین گزارشات تخصصی در زمینه ناوبری رودخانه ای، دریایی و تفریحی شامل مسائل زیست محیطی حمایت می کند. این گزارشهای بسیار پرارزش بصورت یک راهنما برای طراحان و مهندسان و گروههای تخصصی می باشد که بوسیله یکی از چهار کمیسیون تخصصی PIANC چاپ می شود.

 

On course E-magazine

شامل مقالات تخصصی و آخرین اخبار از مطالعات موردی، آخرین پیشرفت های تخصصی و تازه های مربوط به جامعه حمل و نقل آبی می باشد که سه بار در سال در ماههای Jan و Jul و Oct چاپ می شود.

 

 

Sailing ahead e-newsletter

شامل گزارش هایی از فعالیتهای بین المللی و ملی کشورهای عضو و اخباری از بخش های ملی و کمیسیون ها است در جهت بروز نگهداشتن اطلاعات اعضای انجمن و بهبود تصمیمات داخلی، فعالیتها، مدیریت و نشریات انجمن، کارگروهها، متخصصین جوان، گروههای بین المللی و سایر اعضا که به صورت رایگان در دسترس تمامی علاقمندان می باشد.

 

 

Pipeline

نشریه Pipeline اطلاعات به روزی را در خصوص برنامه زمان بندی چاپ و انتشار گزارشات تخصصی انجمن (Technical Report) و مجله On Course در اختیار اعضاء قرار می دهد.

 

* ضمنا انجمن PIANC در ماه Apr هر ساله اقدام به چاپ کتاب سالانه خود می نماید که چاپ مقالات تخصصی، مروری بر فعالیتهای بخش های ملی، اعضای واجد شرایط و کمیسیون ها از مهمترین مطالب آن می باشد.

 

 

 

جهت رویت گزارشات تخصصی چاپ شده توسط کمیسیون های انجمن PIANC اینجا کلیک کنید. لازم به توضیح است که دسترسی به این گزارش ها صرفا برای اعضای انجمن میسر بوده و سایر علاقه مندان در صورت تمایل می بایست سفارش خود را از طریق دبیرخانه ثبت و پیگیری نمایند.