یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

اخبار

برگزاری هشتمین دوره همایش PIANC-Smart Rivers 2017

برگزاری هشتمین دوره همایش PIANC-Smart Rivers 2017
هشتمین دوره از همایش PIANC-Smart Rivers در تاریخ 28 - 30 شهریور ماه سال آینده در شهر پیتسبورگ در ایالت پنسیلوانیای آمریکا برگزار خواهد شد. این دوره از همایش شامل نمایشگاه صنعتی، دوره های فنی و تورهای کاربردی مرتبط نیز خواهد بود.

همایش دوسالانه (Smart Rivers) یکی از  مهم ترین همایش های بین المللی در زمینه حمل و نقل رودخانه ای است که اولین بار در سال 2005 و با انعقاد قرارداد همکاری بین کارشناسان آمریکایی و اروپایی با هدف انجام پژوهش های راهبردی پیرامون زیرساخت های حمل و نقل رودخانه ای برگزار گردید.

 این همایش از سال 2011 مورد حمایت انجمن بین المللی زیرساخت های حمل و نقل دریایی (PIANC) قرار گرفت و  پس از آن کلیه امور برگزاری و هماهنگی به دبیرخانه پیانک آمریکا واگذار شد و نام آن به (PIANC-Smart Rivers) تغییر یافت.

مهم ترین هدف از برگزاری این همایش ایجاد فضایی مناسب جهت به اشتراک گذاری و ارائه تجربیات و نوآوری های کارشناسان مجرب بین المللی در زمینه حمل و نقل دریایی و رودخانه ای در قرن بیست و یکم است.

علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ارسال مقالات و هزینه شرکت در همایش به پایگاه اینترنتی این همایش (Smart Rivers) مراجعه نمایند.
۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶
pianc.org |
تعداد بازدید : ۲۵۳