چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

اخبار

جایزه ویژه " دوپاپ-ویلمس " انجمن پیانک در سال 2017

جایزه ویژه " دوپاپ-ویلمس "  انجمن پیانک در سال 2017
انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی (PIANC) هر سال جایزه ویژه ای تحت عنوان" دوپاپ-ویلمس " در راستای ترغیب , و ایجاد انگیزش در اعضای کمیسیون متخصصین جوان به پژوهشگران برتر کمیسیون اهدا می نماید.

 این رویداد  از سال 2003 تحت عنوان "جایزه ویژه دوپاپ-ویلمس" بصورت سالیانه در یادبود روسای فقید انجمن، پروفسور گوستاو ویلمس که از سال 1956 تا زمان مرگش در سال 1982 به مدت 26 سال ریاست انجمن پیانک را عهده دار بوده است و همچنین آقای رابرت دوپاپ که به مدت 17 سال به عنوان ریاست انجمن خدمت شایانی در زمینه فراگیر نمودن انجمن در عرصه بین المللی انجام داده است، برگزار می گردد.

متخصصین و پژوهشگران جوان عضو انجمن می توانند با ارسال مقالات مرتبط در این رویداد شرکت نمایند. مقالات توسط هیئت داوری ویژه و اعضای اجلاس عمومی انجمن مورد بررسی قرار گرفته و جوایز ارزنده ای به مقالات برگزیده تعلق خواهد گرفت که شامل موارد ذیل می گردد:

 

جایزه نفر اول :

 

ü      مبلغ 4000 یورو

 

 

ü      سه سال عضویت رایگان در انجمن

ü      شرکت در اجلاس عمومی انجمن به صورت رایگان (شامل هزینه 3 شب اقامت هتل و  هزینه بلیط هواپیما در کلاس اکونومی)

ü      ارائه مقاله در اجلاس عمومی انجمن

 

جایزه نفر دوم :

 

ü      مبلغ 2000 یورو

ü      یک سال عضویت رایگان در انجمن

 

جایزه نفر سوم :

 

ü      مبلغ 1000 یورو

ü      یک سال عضویت رایگان در انجمن

 

 

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات حداکثر تا تاریخ 9 شهریور 96  ( 31 آگوست 2017 )  و  مهلت ارسال نسخه کامل مقاله مورخ 8 مهر 96 (30 سپتامبر 2017) می باشد.  تاریخ های مذکور تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهند گردید.

 

کلیه مقالات باید مستقیما به دبیرخانه مرکزی انجمن  (sabine.vandevelde@pianc.org)  ارسال شود. بدیهی است ارسال یک مورد رونوشت از تمامی مکاتبات به دبیرخانه ملی پیانک ایران ضروری می باشد. لازم به ذکر است هر نویسنده فقط امکان ارسال یک مقاله را خواهد داشت. همچنین در صورتی که تعداد نویسندگان مقاله بیش از یک نفر باشد، جوایز مذکور فقط به نویسنده اصلی مقاله تعلق خواهد گرفت.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به  پایگاه اینترنتی انجمن به آدرس http://www.pianc.org/awardsdepaepewillems.php مراجعه نمایند.

 

 

 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۲۸
http://pianc.org/ |
تعداد بازدید : ۱۹۷