یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

اخبار

انتصاب آقای مهندس الهیار به عنوان عضو کمیته علمی کنگره جهانی پیانک 2018

انتصاب آقای مهندس الهیار به عنوان عضو کمیته علمی کنگره جهانی پیانک 2018
دبیرخانه بخش ملی پیانک ایران از انتصاب جناب آقای مهندس الهیار، به عنوان عضو کمیته علمی سی و چهارمین کنگره جهانی پیانک خبر داد.

 

به گزارش این دبیرخانه، به پاس فعالیت های مستمر نمایندگان ایران در زمینه مهندسی و مدیریت سواحل و بنادر و حضور موفق و موثر در عرصه های بین المللی، نماینده اول جمهوری اسلامی ایران با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند ایشان در زمینه های مرتبط با این کنگره، توسط کمیته برگزاری این همایش، به عنوان عضو کمیته علمی برگزیده گردید.

 

کنگره جهانی پیانک یا کنگره بین المللی ناوبری، به عنوان یکی از مهم ترین رویدادهای تخصصی در زمینه زیرساخت های حمل و نقل آبی در سطح بین الملل، از سال 1947 به میزبانی یکی از کشورهای عضو انجمن پیانک و در راستای ایجاد بستری مناسب و ایده آل برای تبادل دانش و تجربیات فنی و تخصصی تمامی متخصصین و علاقمندان برگزار می گردد که شرکت در آن برای عموم متقاضیان، اعم از اعضای انجمن یا افراد غیر عضو، امکان پذیر خواهد بود.

سی و چهارمین دوره از این کنگره جهانی در تاریخ ۱۸ الی ۲۳ اردیبهشت ماه سال ۹۷ در کشور پاناما برگزار می گردد. موضوعات این دوره شامل ناوبری رودخانه ای، لایروبی، زیرساخت ها و مدیریت، بنادر، اسکله ها و محیط زیست می باشد. از دیگر برنامه های این کنگره می توان به دوره های کوتاه فنی، جلسات ارائه مقاله، نمایشگاه جانبی، و بازدیدهای تخصصی از کانال پاناما اشاره نمود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه‌های اینترنتی دبیرخانه مرکزی انجمن و دبیرخانه بخش ملی پیانک ایران و یا پایگاه اینترنتی کنگره جهانی پیانک مراجعه نمایند.

۳ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱
http://pianc.org/ |
تعداد بازدید : ۲۰۰