شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

اخبار

انتشار گزارش شماره 173 کمیسیون ناوبری رودخانه ای با موضوع: " درس های آموخته شده از طراحی، نگهداری و عملیات پل های متحرک و دریچه های غلتان"

انتشار گزارش شماره 173 کمیسیون ناوبری رودخانه ای با موضوع: " درس های آموخته شده از طراحی، نگهداری و عملیات پل های متحرک و دریچه های غلتان"
کارگروه شماره 173 انجمن پیانک گزارش تخصصی جدید این انجمن را با عنوان " درس های آموخته شده از طراحی، نگهداری و عملیات پل های متحرک و دریچه های غلتان " منتشر نمود.

هدف از برگزاری جلسات این کارگروه، تهیه و جمع آوری دستورالعمل های فنی جهت طراحی، ساخت و ساز، عملکرد و نگهداری دریچه های غلتان و پل های متحرک مطابق با مراجع و منابع مرتبط می باشد. در این گزارش تهیه شده،  ویژگی های فنی و الکتریکی دریچه های غلتان و پل های متحرک بیش از طراحی سازه مورد بررسی قرار گرفته اند.

مجموعه ای فراگیر و کامل از درس های آموخته شده ، تاثیر به سزایی در فرایند ارتقای سطح کیفی طراحی ، ساخت و ساز ، تعمیر ، و رفع مشکلات مربوط به عملکرد و نگهداری این سیستم ها خواهد داشت. اعضای کارگروه مربوطه از فرآیندهای متعدد و مختلف نصب دریچه های غلتان و نصب پل های متحرک بازدید و بررسی انجام داده اند. این گزارش تخصصی به صورت درس های آموخته شده از بازدیدهای میدانی اعضای کارگروه در پروژه های مختلف فنی و الکتریکی، و سایر تجربیات و اطلاعات جمع آوری شده از پروژه های مرتبط گذشته ارائه شده است.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی انجمن مراجعه نمایند.

۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۴
http://pianc.org/ |
تعداد بازدید : ۴۰۱