جایزه ویژه دی پاپ-ویلمز 2022 (De Paepe - Willems Award)

جایزه ویژه دی پاپ-ویلمز 2022  (De Paepe - Willems Award)
انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی (PIANC) هر سال جایزه ویژه ای تحت عنوان دی پاپ-ویلمز را به پژوهشگران برتر کمیسیون اهدا می نماید.

انجمن پیانک در راستای ترغیب و ایجاد انگیزش در اعضای کمیسیون متخصصین جوان، هر سال از برترین مقاله های تهیه شده در زمینه مرتبط با زیرساختهای حمل و نقل دریایی رونمایی نموده و جوایز ویژه نقدی را به پژوهشگران برتر کمیسیون اهدا می نماید. 

 این رویداد  از سال 2003 تحت عنوان «جایزه ویژه دی پاپ-ویلمز» به صورت سالیانه با هدف قدردانی از  روسای فقید انجمن، پروفسور گوستاو ویلمز و رابرت دی پاپ  برگزار می گردد. پروفسور گوستاو ویلمز از سال 1956 تا زمان مرگش در سال 1982 به مدت 26 سال ریاست انجمن پیانک را عهده دار بوده و  آقای رابرت دوپاپ نیز به مدت 17 سال به عنوان ریاست انجمن خدمت شایانی در زمینه فراگیر نمودن انجمن در عرصه بین المللی انجام داده است.

این جایزه (موسوم به DPWA) به مقالات برجسته تخصصی در زمینه‌های مختلف طراحی، ساخت، بهسازی و عملیات نگهداری در آبراهه‌ های داخلی و دریایی (رودخانه‌ها، خورها، کانال‌ها، مسیر دسترسی بنادر) و نواحی ساحلی و بنادر دریایی و رودخانه‌ای تعلق می گیرد

همه متخصصین جوان عضو انجمن (حداکثر 40 سال سن) می توانند مقالات تخصصی خود را جهت شرکت در این مسابقه تا پایان ماه آگوست هر سال ارسال نمایند. مقالات توسط هیئت داوری ویژه و اعضای مجمع عمومی انجمن مورد بررسی قرار گرفته و جوایز ارزنده ای به مقالات برگزیده تعلق خواهد گرفت که شامل موارد ذیل می گردد:

جایزه نفر اول : 

  •        مبلغ 4000 یورو
  •         سه سال عضویت رایگان در انجمن
  •         شرکت در مجمع عمومی انجمن به صورت رایگان (شامل هزینه 3 شب اقامت هتل و هزینه بلیط هواپیما در کلاس اکونومی)
  •          ارائه مقاله در مجمع عمومی انجمن (اگر با توجه به همه گیری ویروس کرونا، هیچ محدودیتی در سفر وجود نداشته باشد)

جایزه نفر دوم :

  •         مبلغ 2000 یورو
  •         یک سال عضویت رایگان در انجمن

جایزه نفر سوم :

  •          مبلغ 1000 یورو
  •          یک سال عضویت رایگان در انجمن

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات حداکثر تا تاریخ 9 شهریور 1400  ( 31 آگوست 2021)  و  مهلت ارسال نسخه کامل مقاله مورخ 8 مهر  1400 (30 سپتامبر 2021) می باشد. تاریخ های مذکور تحت هیچ شرایطی تمدید نخواهند گردید.

کلیه مقالات باید مستقیما به دبیرخانه مرکزی انجمن به آدرس sabine.vandevelde@pianc.org ارسال شود. بدیهی است ارسال یک مورد رونوشت از تمامی مکاتبات به دبیرخانه ملی پیانک ایران ضروری می باشد.

 همچنین در صورتی که تعداد نویسندگان مقاله بیش از یک نفر باشد، جوایز مذکور فقط به نویسنده اصلی مقاله تعلق خواهد گرفت.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به  پایگاه اینترنتی انجمن مراجعه نمایند.

تعداد بازدید : ۱,۹۷۱