یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
 
Loading

انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی (PIANC)

انجمن PIANC به عنوان قدیمی ترین انجمن علمی و تخصصی در زمینه زیر ساختارهای حمل و نقل دریایی در سال 1885 در کشور بلژیک تأسیس گردیده است. این انجمن  غیر سیاسی و غیر انتفاعی با هدف ارتقاء دانش علمی و فنی و با بهره گیری از دانش و تجربیات بهترین متخصصان بین المللی در زمینه های فنی، اقتصادی و زیست محیطی مربوط به زیرساخت های ترابری دریایی ، عهده دار تهیه آیین نامه ها و دستورالعملهای فنی می باشد.

سازمان بنادر و دریانوردی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۱۰ به عنوان اولین و تنها عضو واجد شرایط در خاورمیانه به طور رسمی فعالیت خود را در  انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی آغاز نموده است.

عضویت جمهوری اسلامی ایران در انجمن توسط مجلس شورای اسلامی به شماره مصوبه ۱۱۰/۳۰۶۱۶ در تاریخ ۱۳۹۱/۰۶/۰۶ به تصویب رسیده است.

 


آخرین اخبار Pianc

۲۴ خرداد ۱۳۹۹
تعویق دو سالانه چهاردهمین همایش ICOPMAS
برگزاری چهاردهمین همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2020) به دوره بعدی موکول گردید.
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
این انجمن دارای 8 کمیسیون متشکل از بهترین متخصصان بین المللی در زمینه های فنی، اقتصادی و زیست محیطی مربوط به زیرساخت های ترابری دریایی می باشد.
۳۰ آذر ۱۳۹۸
حضور بخش ملی پیانک ایران در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل، لجستیک و صنایع دریایی
بخش ملی پیانک ایران در چهارمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل، لجستیک و صنایع دریایی که از تاریخ ۲۴ الی ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۸ در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار گردید، حضور یافت.
۱۵ آذر ۱۳۹۸
برگزاری چهارمین بازدید تخصصی بخش ملی پیانک ایران از سامانه شبیه ساز آموزش دریانوردی
دبیرخانه بخش ملی پیانک ایران از برگزاری بازدید از سامانه شبیه ساز مانور با کشتی و پل فرماندهی در تاریخ 27 آبان ماه سال جاری خبر داد.

پایگاههای اطلاع رسانی مرتبط

Pianc Logo
PMO
ICOPMAS
ICOMSEA
ICZM
imarine data base

آرشیو اخبار

۱۸ خرداد ۱۳۹۸
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰