یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
 
Loading

انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی (PIANC)

انجمن PIANC به عنوان قدیمی ترین انجمن علمی و تخصصی در زمینه زیر ساختارهای حمل و نقل دریایی در سال 1885 در کشور بلژیک تأسیس گردیده است. این انجمن  غیر سیاسی و غیر انتفاعی با هدف ارتقاء دانش علمی و فنی و با بهره گیری از دانش و تجربیات بهترین متخصصان بین المللی در زمینه های فنی، اقتصادی و زیست محیطی مربوط به زیرساخت های ترابری دریایی ، عهده دار تهیه آیین نامه ها و دستورالعملهای فنی می باشد.

سازمان بنادر و دریانوردی به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۱۰ به عنوان اولین و تنها عضو واجد شرایط در خاورمیانه به طور رسمی فعالیت خود را در  انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی آغاز نموده است.

عضویت جمهوری اسلامی ایران در انجمن توسط مجلس شورای اسلامی به شماره مصوبه ۱۱۰/۳۰۶۱۶ در تاریخ ۱۳۹۱/۰۶/۰۶ به تصویب رسیده است.

 


آخرین اخبار Pianc

۰۲ آذر ۱۳۹۸
تمدید مجدد مهلت ارسال چکیده مقالات جهت شرکت در دهمین همایش مهندسی سواحل و بنادر در کشورهای در حال توسعه (PIANC-COPEDEC 2020)
مهلت ارسال چکیده مقالات جهت شرکت در دهمین همایش مهندسی سواحل و بنادر در کشورهای در حال توسعه (PIANC-COPEDEC 2020)، تا تاریخ 20 ماه دسامبر 2019 ( 29 آذر ماه 1398) مجددا تمدید گردید.
۲۶ آبان ۱۳۹۸
امضای تفاهم نامه  همکاری فیمابین بخش ملی پیانک ایران و انجمن هیدروگرافی و آبنگاری ایران
به منظور گسترش زمینه های همکاری های علمی و اجرایی، تفاهم نامه همکاری بین بخش ملی پیانک ایران و انجمن هیدروگرافی و آبنگاری ایران منعقد شد.
۲۹ مهر ۱۳۹۸
ایران، جزو برترین بخش های ملی انجمن پیانک
در تازه ترین ارزیابی انجمن پیانک، جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از بهترین بخش های ملی انجمن معرفی شد.
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات جهت شرکت در دهمین همایش مهندسی سواحل و بنادر در کشورهای در حال توسعه (PIANC-COPEDEC 2020)
مهلت ارسال چکیده مقالات جهت شرکت در دهمین همایش مهندسی سواحل و بنادر در کشورهای در حال توسعه (PIANC-COPEDEC 2020)، تا تاریخ 31 ماه اکتبر 2019 ( 9 آبان ماه 1398) تمدید گردید.

پایگاههای اطلاع رسانی مرتبط

Pianc Logo
PMO
ICOPMAS
ICOMSEA
ICZM
imarine data base